Historia firmy Skincode

Misją firmy Skincode jest przede wszystkim dbanie o piękno i zdrowie skóry. Jako liderzy w zakresie szwajcarskich badań dermatologicznych dążymy do opracowywania wysoce skutecznych formuł kosmetyków klasy medycznej, które nie tylko zapewniają widoczne efekty, ale są też doskonale tolerowane przez skórę.

Zdrowie – Bezpieczeństwo – Piękno

Jesteśmy świadomi, w jak dużym stopniu wrażliwość skóry spowodowana jest wzrostem liczby alergii i podrażnień wywołanych zanieczyszczeniem środowiska, powszechnym stosowaniem szkodliwych środków chemicznych, promieniowaniem UV oraz wymagającym stylem życia. Nasze produkty odzwierciedlają zasady, których ściśle przestrzegamy oraz odpowiadają na potrzeby kobiet (i mężczyzn) na całym świecie.

Historia firmy Skincode

Firma Skincode została założona w 1998 r. przez grupę wysokiej klasy szwajcarskich ekspertów specjalizujących się w pielęgnacji skóry. Od początku swojej działalności zespół firmy Skincode współpracował ze światowej sławy szwajcarskimi dermatologami, specjalistami odpowiedzialnymi za dobór składników i laboratoriami. Umożliwiło to zastosowanie w produkcji naszych kosmetyków najnowszych osiągnięć naukowych, między innymi z dziedziny dermatologii. W wyniku tych działań opracowaliśmy dwie innowacyjne linie produktów – Skincode Essentials oraz Skincode Exclusive.